rubanova2MUDr. Irina Rubanova

 

Biorezonanční diagnostika Podrobněji
Lékařská konzultace fitoterapeuta,
výběr bylinných přípravků a léčebných postupů
Podrobněji

 

 

 

 

 

 

 

 

Diplomovaný lékař - kardiolog, odborník na produkty čínské medicíny, lékař - diagnostik. Má dlouholeté zkušenosti s používáním alternativních přípravků na hubnutí, detoxikaci a čištění organismu a stimulaci imunitního systému. Používá metody bio-rezonanční diagnostiky a má zkušenosti s řadou diagnostických nástrojů využívající biorezonanční technologie.

Vyšší lékařské vzdělání a odpovídající diplom získala na Tomském Lékařském Institutu v bývalém Sovětském svazu.

Dlouhou dobu po ukončení studia působila v Ústavu kardiologie, kde se připravovala na diplomovou práci věnovanou příznakům poruch srdeční arytmie a hypertenze.

V posledních letech věnuje hodně času a pozornosti tradiční čínské medicíně. Na konci 90. let absolvovala v Moskevském Centru čínské medicíny školení metod tsigun a su jok a reflexní terapie. Také ukončila kurz počítačové diagnostiky pro přístroje značky "Oberon" v centru vývoje biorezonančních technologií. S přístroji z této řady pracovala v Rusku, Německu a České republice.

V období od roku 2000 do roku 2008 působila v Moskevském centru čínské medicíny jako vedoucí diagnostik a specialista na výživu buněk, programů na hubnutí, čištění organismu a zvyšování imunity.

V roce 2009 absolvovala masérské kurzy v Dexter-Academy v Praze.

V posledních letech hojně spolupracuje s Pražským Centrem čínské medicíny a intenzivně ve své praxi využívá výrobky a metody společnosti Green World.

Kombinace metod tradiční a čínské medicíny, využívání moderních metod počítačové diagnostiky spolu s širokou škálou přírodních čínských produktů vyrobené firmou Green World a metod správné výživy, umožňují doktorce Rubanové získat vynikající výsledky v oblasti preventivní zdravotní péče pro naše klienty.

 

 

 

Komentáře  

0 # Irina RubanovaDarin 2017-08-18 08:30
The way to hack οn 8 Ball Pool cashh ԝith cheat engine 6.4.


Alsoo visit mу site: 8 ball pool game tips (www.pearltrees.Com: www.pearltrees.com/tsrcmggkzt88)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat