Dvoudenní seminář: diagnostika zdravotního stavu podle Pěti prvků

15910361 1615745472068306 1934622571 n

 

 Dvoudenní seminář 12-13.10.2017:

diagnostika zdravotního stavu podle Pěti prvků

Teorie pěti prvků + numerologie = klíč ke zdraví.

Co je to?
Pět základních prvků je starověká čínská filosofická teorie o tom, že každý systém se skládá z některých základních elementů, které lze shrnout do pěti hlavních kategorií: voda, oheň, dřevo, kov a země. Tyto prvky se podporují,chrání a vzájemně vyvažují, čímž je zajištěna stabilita celého systému. Čínští lékaři a vědci používali tuto teorii k vysvětlení a analýze složitého lidského těla, jeho nemocí a způsobů jejich léčby. Jeden z nejdůležitějších konceptů, které tvoří Jina Jang a rovněž pět prvků, je celistvost. Jakýkoliv systém jakéhokoliv živého organismu je neoddělitelný od ostatních. Pokud onemocní jeden orgán, má to vliv na ostatní orgány. Při léčení jedné části těla, je nezbytné věnovat pozornost celému tělu a snažit se nepoškodit ostatní orgány. 


Pět základních prvků + numerologie se používá k analýze nejen jevy světa, ale fyziologii lidského těla, aby vysvětlit vztah vnitřních orgánů.

Kdo provádí?
Karasev Tatiana. Poradce společnosti GreenWorld (Moskva), astrolog, numerolog, specialista v tradiční čínské medicíně.

Za 2 dni dostanete více než 20 výkonnostních parametrů stanovených přírody pro diagnostiku, a to nejen zdravotního stavu, ale i psychického nebo sociologického.
Tento systém se da použit v práce když berete nového zaměstnance, ve vztahu s partnerem a nebo proste můžete lépe poznat sebe a své blízké. 

Tato metoda je velmi efektivní a snadno se používá.

Cena: 2000Kč.


Seminar proběhne v ruštině s překladem do českého jazyka.

31-07-2017 10:00:00